2 1 3

Uitdagend werk in een collegiale omgeving

Onze collega’s delen graag hun ervaringen, deze week is het de beurt aan Bernd Heerink. Lees hier zijn verhaal!

Hoi Bernd. Vertel, wie ben je en wat doe jij bij Capgemini?

Mijn naam is Bernd Heerink, in 2017 ben ik bij Capgemini gestart als Young Professional. Binnen Capgemini maak ik onderdeel uit van de afdeling Custom Software Development (CSD), hier ben ik werkzaam voor het cluster Integratie & Architecture (A&I). Naast mijn inzet bij de klant krijg ik binnen het cluster de vrijheid en mogelijkheden om mijzelf te ontwikkelen op het gebied van zowel hard als soft skills.

Momenteel werk ik (met een volledig Capgemini team) aan een project voor een overheidsinstantie. Het mooie aan het werken voor een overheidsklant is de maatschappelijke relevantie. Wij werken aan een applicatie die Nederland veiliger maakt, doet deze applicatie zijn werk niet goed, dan is de kans groot dat heel Nederland dit de volgende dag in de krant leest.

Een team dat perfect op elkaar is ingespeeld

Ons team bestaat uit analisten, developers, operations en testers, daarmee zijn wij een echt DevOps team. Als team zijn wij dus verantwoordelijk voor de ontwikkeling en voor de operatie van de applicatie. Binnen het team vervul ik de rol van ontwikkelaar. Bij de start van het project is ons team “hand-picked”, het resultaat? Een team dat alle skills heeft die nodig zijn voor een DevOps team en teamleden die perfect op elkaar zijn ingespeeld.

Deze manier van samenstellen werpt zijn vruchten af. Dit is terug te zien in de teamdynamiek en ook in de resultaten die wij als team opleveren. Als team krijgen wij regelmatig het compliment van de eindgebruikers dat zij door ons weer vertrouwen hebben in IT. Dat ik hieraan kan bijdragen maakt mij erg trots. Mede hierdoor en door het team ga ik elke dag met plezier aan de slag.

Ontwikkelen en blijven ontwikkelen

Ontwikkelen en blijven ontwikkelen

In de IT-wereld is het belangrijk om jezelf te blijven ontwikkelen en op de hoogte te blijven van trends en nieuwe technologieën. Capgemini vindt dit ook belangrijk en stimuleert daarom ook de ontwikkeling van haar medewerkers. Momenteel ben ik met een groepje andere collega’s bezig om meer te leren over de integratie technologieën van Red Hat. Hiervoor volgen wij (ieder op zijn eigen tempo) Red Trainingen. Elke twee weken komen we bij elkaar om ervaringen te delen en elkaar waar nodig te helpen.

Daarnaast ben ik met andere collega’s bezig om een kennisplatform op te zetten voor ons cluster. Op dit platform kunnen collega’s kennis delen met andere collega’s en worden interessante events over integratie technologie gedeeld.

Ontwikkelen en blijven ontwikkelen

In de IT-wereld is het belangrijk om jezelf te blijven ontwikkelen en op de hoogte te blijven van trends en nieuwe technologieën. Capgemini vindt dit ook belangrijk en stimuleert daarom ook de ontwikkeling van haar medewerkers. Momenteel ben ik met een groepje andere collega’s bezig om meer te leren over de integratie technologieën van Red Hat. Hiervoor volgen wij (ieder op zijn eigen tempo) Red Trainingen. Elke twee weken komen we bij elkaar om ervaringen te delen en elkaar waar nodig te helpen.

Daarnaast ben ik met andere collega’s bezig om een kennisplatform op te zetten voor ons cluster. Op dit platform kunnen collega’s kennis delen met andere collega’s en worden interessante events over integratie technologie gedeeld.

Plezier in en buiten je werk

Naast werk is er bij Capgemini ook ruimte voor plezier. Zo worden er met regelmaat activiteiten georganiseerd, laatst hebben we bijvoorbeeld een online escaperoom gedaan. Capgemini is een groot bedrijf maar door de aandacht die Capgemini aan haar medewerkers geeft voelt het heel gemoedelijk.